BSK České Budějovice vs. Jiskra Domažlice   64:53 (20:11, 42:27, 58:44)

Ani napodruhé nedokázala Jiskra Domažlice zvítězit na půdě Českých Budějovic. Přestože byli domácí oslabeni o rozehrávače Procházku a křídla Krause se Zachrlou, v na body chudém utkání Jiskru přehráli. Domažlice nastoupily do utkání s velkým odhodláním, nepodařilo se jim však přetavit v dobrý výkon na palubovce. V první půli působila Jiskra malátným dojmem a domácí se dostali do patnáctibodového vedení. Utkání však provázely velké nepřesnosti na obou stranách, a tak skóre bylo neobvykle nízké. Ve druhé půli se Jiskra zlepšila v obraně. V poslední desetiminutovce dokonce povolila Českým Budějovicím jen šest bodů, závěrečný finiš však na zisk dvou bodů stejně jako v sobotu nestačil. Jiskře se střelecky nedařilo, ani z pod koše, ani z dlouhé vzdálenosti.

Statistika: Rozhodčí: Roman Šikner, Robert Vyklický. Komisař: Ladislav Jirsa. Fauly: 17 – 18. Trojky: 5 – 5. Trestné hody: 16/13 – 16/12. Sestava Jiskry: Jan Blacký 15, Bauer 9/1, Podestát 8/2, Jiří Blacký 8/1, Zdeněk 6/1, Formánek 5, Vorlíček 2, Šnobl, Hrubý, Huml, Kozina. Nejlepší střelci domácích: Landa 26, Důra 12/2, Schönbauer a Budínský po 7.