Jiskra Domažlice vs. Slavoj BK Litoměřice   93:73 (19:21, 50:41, 74:55)

Domácí série: 5 zápasů = 5 vítězství Poslední soutěžní zápas v roce 2004 sehráli v neděli dopoledne basketbalisté Jiskry Domažlice. V 15.kole II.ligy, v posledním utkání pětizápasové domácí série porazili Slavoj Litoměřice 93:73. Po heroickém sobotním výkonu proti Chomutovu přišel v úvodu utkání s Litoměřicemi zákonitý útlum. Tradiční základní pětka (Šnobl, Hrubý, Formánek, Podestát, Jiří Blacký) se trápila, v útoku ztrácela míče a hosté se snadno dostali do vedení, které v páté minutě narostlo až na 2:15. Pak se ale Jiskra vzpamatovala a sedmi body v 10. minutě stáhla rozdíl pouhých dvou bodů 19:21. Ve druhém dějství už na palubovce byla stará dobrá Jiskra Domažlice. Domácí se dostaly do tempa. Neomylnými trestnými hody, rychlými protiútoky a přesnou střelbou z dálky se otupili snahu Litoměřic a v poločase už na světelné tabuli svítilo 50:41. Po přestávce nápor Jiskry neustal. Ve 25. minutě už po sérii tří trojek (2 Podestát, Šnobl) Domažlice vedly 65:45 a dvacetibodový náskok udrželi domácí až do konce čtvrtiny. V poslední čtvrtině se Litoměřicím povedlo v jednu chvíli snížit na 85:71 a v tu chvíli si domácí uvědomili, že v Litoměřicích prohráli o šestnáct bodů a nasadili k závěrečnému náporu. Díky osmi bodům pak splnili i bonusový cíl v podobě kladného celkového skóre s Litoměřicemi.

Statistika: Rozhodčí: Petr Hazdra, Pavel Šmíd. Komisař: Ladislav Jirsa. Fauly: 16:24. Trojky: 8:8. Trestné hody: 27/23 : 11/7. Diváci: 400. Sestava a body Jiskry: Podestát 24/4, Formánek 15/1, Jiří Blacký 14, Jan Blacký 11/1, Prettl 8, Bauer 9, Kozina 6, Šnobl 5/1, Huml 3/1, Hrubý, Vorlíček. Nejlepší střelci Litoměřic: Krupka 17/5, Kiršbaum 16/1, Chlupsa 10.