Sokol Pražský vs. Jiskra Domažlice   87:89 (25:23, 43:46, 66:66)

Stejná družstva v zcela rozdílném složení proti sobě nastoupila v sobotní odvetě za týden staré finále Přeboru Chodska, ve kterém se radovali Pražané. Základní pětku Jiskry tvořili pod košem bratři Blackých, na křídlech Kozina s Podestátem na rozehrávku nastoupil Šnobl. Od prvních minut bylo zřejmé, že jsou oba celky vzácně vyrovnané, ale několik zkažených přihrávek na straně Jiskry společně s lepší střelbou domácích ( v první čtvrtině čtyři trojky) znamenalo, že klakson oznámil konec první části hry za stavu 25:23. Ve druhé desetiminutovce narostl náskok domácích až na pět bodů, v 18. minutě to bylo 43:38, ale pak Domažličtí nedovolili soupeři dvě minuty bodovat, sami vstřelili osm bodů a v poločase vedli 46:43. Hned po změně stran vyrovnal trojkou domácí Jindra a remízový stav, stejně jako před týdnem, signalizoval ukazatel skóre i po třiceti minutách. Nástup do poslední čtvrtiny vyšel lépe Jiskře a čtyři minuty před koncem, kdy hosté vedli už 84:77, se zdálo, že je rozhodnuto, ale sokolové deseti body v řadě obrátili skóre ve svůj prospěch na 87:84. Krátce nato ale snížil Jiří Blacký a minutu před koncem se Lukáš Šnobl, který měl do té doby trojky 3/0, trefil za tři body a definitivně zlomil odpor domácích.

Statistika: fauly 19:16, trojky 10:6, trestné hody 9/7:17:9, střelci Jiskry: Jiří Blacký 20, Kozina 15/2, Blacký Jan 13, Mrštík 13/3, Podestát 11, Murin 6, Bauer 5, Hrubý a Šnobl 3/1