Jiskra Domažlice vs. USK Praha st.dci   99:79 (25:19, 49:33, 74:47)

Dvě hodiny po skončení zápasu se Sokolem Pražským nastoupila Jiskra k utkání s nadějemi USK Praha. Sestava Domažlic byla stejná, jen Ivana Murina pod košem nahradil Petr Vorlíček. Od prvních minut bylo zřejmé, že Domažlice budou mít navrch. Po sedmi minutách vedla Jiskra už 18:5, ale USK se ke konci čtvrtiny vzpamatoval a snížil 25:19. Ve druhé desetiminutovce se Jiskra dostala do podobného „trháku“ jako v první části hry, jenže tentokrát už soupeř odpověď nenašel a v poločase vedli Domažličané již o šestnáct bodů. Po změně stran se skvěl rozehrál Pavel Mrštík, kterému v této části hry stačilo jen pět minut na to, aby soupeři nastřílel 16 bodů a definitivně tak pohřbil naději vysokoškoláků na zvrat. Střelecký koncert domažlických hráčů pokračoval i v poslední čtvrtině, ale střeleckou chuť našli v poslední části hry i Pražené, kteří dvaatřiceti body zmírnili hrozící ostudný debakl. Michal Podestát pěti body v poslední minutě dokonce ohrozil magickou hranici sta bodů, ale k jejímu pokoření už nedošlo.

Statistika: fauly 20:26, trojky 7:9, trestné hody 35/19:26/14, střelci Jiskry: Mrštík 36/4, Blacký Jiří 13, Blacký Jan 12, Bauer 11, Šnobl 6/2, Hrubý 6, Podestát 6/1, Vorlíček a Kozina po 4