Sokol Vyšehrad vs. Jiskra Domažlice   113:84 (30:21, 56:42, 83:62)

Hostující trenéři mohli v nedělním zápase počítat i s Tikalským a Bauerem, přesto měla Jiskra v zápise jen 10 hráčů. Vyšehrad zase oproti sobotě postavil obrovitého Chána, který je v kádru mistrovského Nymburka, dalšího pivota Junka a svého nejlepšího střelce Burdu. Neobvyklou taktickou variantu zvolili na úvod utkání trenéři Janiurek s Murinem, v základní sestavě nastoupili pod košem Formánek s Vorlíčkem, na křídlech Jiří Blacký s Podestátem a Jan Blacký dostal na starost rozehrávku. Už v úvodu zápasu se strhla přestřelka. Z prvních čtyř košů domácích byly tři za 3 body. Zatímco u Jiskry se o dvacet bodů za první čtvrtinu podělila celá základní pětka, Vyšehrad měl jasného bodového lídra, ze třiceti bodů domácích v prvních deseti minutách nastřílel 14 (4 trojky!) kapitán týmu Martin Klapal. Ve druhé čtvrtině se začal výrazněji prosazovat Formánek. Přestože se v obraně musel prát s váhovou i výškovou!!! převahou Aleše Chána, stačil nastřílet v rozmezí 10. a 20. minuty 11 bodů. Jiskra těžila i z vynikající obrané práce a hry bez míče Jana Blackého a několikrát se domácím přiblížila na rozdíl čtyř bodů, hloupými chybami v samém závěru poločasu se však o nadějnější skóre po dvaceti minutách připravila sama. Veškeré iluze o naději na úspěch sebral Domažlicím Vyšehrad již v úvodu třetí desetiminutovky rychle navýšil své vedení na dvacet bodů a vlažně působící Jiskra za soupeřem zaostávala. Nedařila se střelba, pod košem Jiskry řádil Aleš Chán. V poslední části hry se pak Jiskra z palubovky zcela vytratila domácím umožnila předvádět exhibiční akce a hrát v tréninkovém tempu. V posledních pěti minutách se Jiskra znovu dostala do tempa a předváděla rychlé, divácky pohledné kombinační akce, bohužel na tabuli skóre už v té době svítil rozdíl třiceti bodů…

Statistika: Rozhodčí: Šikner, Šafařík. Komisař: Kyjovský. Fauly: 21 - 24. Trojky: 12 - 6. Trestné hody 28/21 - 22/15. Sestava Jiskry Domažlice: Formánek 24/3, Podestát 20/4, Jan Blacký 14, Jiří Blacký 8, Vorlíček 7, Huml 6, Bauer 5.