BK Sadská vs. Jiskra Domažlice   93:73 (20:16, 39:33, 64:56)

Ve finále turnaje se Jiskra již nemohla spolehnout na služby Jana Blackého a nastoupit nemohl ani Petr Vorlíček, který si v zápase o třetí místo znovu obnovil své chronické zranění kotníku. Naproti tomu Sadská, jeden z žhavých favoritů druhé ligy, se představila v nejsilnějším složení. Exligové Šebka, Sukupa, Modra a Palatinuse doplnily ještě před sezonou ještě bratři Tomasové, kteří měli lví podíl na loňském třetím místě Dukly Dejvice ve II. lize. Přestože Jiskra nastoupila ve velmi improvizované sestavě, v základní pětce nastoupil i asistent trenéra Murin, držela s velkým favoritem zápasu krok. Domažličtí basketbalisté se snažili svého soupeře překvapit trpělivou hrou a snažili se vždy maximálně využít limit 24 vteřin na útok. Tato taktika vycházela Jiskře znamenitě v prvních třech čtvrtinách zápasu a Sadské nepomohla ani celoplošná, ani zónová obrana. Jiskra nedovolila Sadské vzdálit se na víc než deset bodů, a když si v osmé minutě třetí čtvrtiny připsal obrovitý Emil Palatinus již pátý faul na Jiřího Blackého a musel vystřídat a Jiskra snížila před poslední desetiminutovkou na 56:64, zdálo se, že by hosté mohli dokonce sahat po vyrovnání. Ještě ve třetí minutě poslední části hry snižoval trojkou Lukáš Šnobl na 69:62, ale pak Domažlice nepochopitelně odpadly a dovolily soupeři 19!!! bodů v řadě. Sadská se rázem dostala do vedení 88:62 a o vítězi zápasu i turnaje nebylo pochyb.

Statistika: fauly 20:22, trojky 10:8, trestné hody 23/9:17/9, střelci Jiskry: Blacký 16, Podestát 16/4, Mrštík 16/2, Bauer 11, Šnobl 8/2, Murin 4, Kozina 2, Hrubý