Jiskra Domažlice B vs. BK Přeštice   87:41 (27:14, 53:30, 63:38)

Sobotním zápasem ve sportovní hale proti soupeři z Přeštic otevřelo svou sezonu domažlické "béčko". Jiskra nastoupila do zápasu s jasným cílem vyhrát a to svěřenci trenéra Hlaváče plnili do písmene. Brzy po začátku se domácí ujali vedení, které pomalu navyšovali a v sedmé minutě vedli již 16:5 a na soupeři bylo vidět, že si s obranou domácích nevědí rady a jelikož domácí přidali i dobrou střelbu z dálky byl rozdíl v polovině utkání již 23 bodů. Se třetím dějstvím však nemohla být hrstka diváků ani v nejmenším spokojena. Domácím se přestala dařit střelba a ani z pod koše se neprosazovali tak jako v první polovině utkání a nastříleli hostím pouze deset bodů. Avšak ani hosté si nevedli lépe a tak stav třetí čtvrtiny 10:8 hovoří za vše. Do poslední části zápasu naskočili domácí jako vyměnění, dobře stříleli z dálky, pohledně kombinovali a deklasovali soupeře z Přeštic 24:3 a to hosté všechny své body z této části dali až v poslední minutě zápasu.

Střelci Domažlic: Drozda 21, Špaček 18, Pinkr 16, Hrubý 8, Štangl 8, Peroutka 5, Dominik 5, Kalous 4, Hlaváč 2 TH: 28/8 - 28, 6% Trojky - 9