Sokol Písek vs. Jiskra Domažlice   63:65 (8:21, 22:36, 44:49)

Jiskra ve III. kole Poháru ČBF zvítězila na půdě třetiligového Písku a ve IV. kole, které se bude hrát v Domažlicích nejspíš čtvrtého prosince, přivítá nejlepší český klub ČEZ Basketball Nymburk. Jiskra vstoupila do zápasu velmi dobře. Po šesti minutách vedla 5:15 a domácí museli brzdit nápor soupeře time- outem. Ani ten však Domažlice nezbrzdil a po první čtvrtině už vedly o třináct bodů. Velmi podobně se vyvíjela i druhá desetiminutovka. Písek se velmi těžko prosazoval přes aktivní obranu Jiskry a na druhé straně hřiště hosté zakončovali většinou z jednoduchých pozic po zdařilých kombinačních akcích. Střelecky se dařilo zejména Kiršbaumovi (v 1. pol 12/2 b) a Jiřímu Blackému (10 b). Po změně stran ale domácí "Sršni" na svého soupeře přitlačili. Odměnou jim byla bodová šňůra 15:2 a snížení na 42:40. Hráči Jiskry už měli v té době velké problémy s fauly. Písek se poprvé dostal do vedení v 35. minutě zápasu a o minutu později už měl navrch o čtyři body (56:52), ale koncovku zvládla lépe Jiskra. V poslední minutě si Kiršbaum pod soupeřovým košem doskočil svoji vlastní neúspěšnou střelu, byl faulovám a obě šestky dal. Domažlice tak o bod vedly. V dalším útoku Písek o míč přišel a Jiskra už konec takticky dohrála.

Statistika: Rozhodčí: Robert Vyklický, Jan Baloun. Fauly: 17 - 25. Trojky: 6 - 6. Trestné hody: 32/24 - 22/17. Sestava Jiskry: Kiršbaum 25/2, Jiří Blacký 10, Podestát 9/1, Zdeněk 7/1, Jan Blacký 6/1, Pěkný 4, Šnobl 3/1, Bauer, Hrubý, Kozina.