Jiskra Domažlice vs. Sokol Vyšehrad   82:68 (17:31, 35:49, 57:63)

Do nedělního zápasu vstupovali domácí hráči, ještě pod dojmem sobotního nevydařeného závěru s dvěma prodlouženími a nešťastným závěrem utkání. Před nedělním zápasem muselo dojít k úpravě jedné desky, kterou hráči Vyšehradu před koncem sobotního druhého prodloužení zničili. Deska byla upevněna, ale sklon obroučky, nebyl přeci jenom ideální, což se v první čtvrtině projevilo na proměňování jistých košů i střelby z dálky ze strany domácích hráčů. Soupeř posílený ligovým hostem Tomancem, začal ve velkém stylu a již v první čtvrtině nastřílel čtyři trojky a odskočil na rozdíl čtrnácti bodů. V druhé čtvrtině přidal další dvě trojky a rozdíl navýšil na šestnáct bodů, což se zdálo, jako neřešitelný rozdíl. "Bylo to skoro na ručník, " zhodnotil první část zápasu domažlický manažer Tomáš Budka. Ale hráči se opět nevzdali a více než dvě stovky nejvěrnějších fanoušků odměnili svým dalším heroickým výkonem. V druhé polovině zápasu se domácí hráči zakousli do soupeře. K útoku poněkud překvapivě (ale účinně) zavelel nejmladší z nich, Pavel Bauer. Následně trojkami Podestáta, Zdeňka a Kiršbauma začaly neskutečné dostihy, které velmi dobrým výkonem podpořili hráči z lavičky, právě Bauer a také Huml. Jiskru nezastavilo ani zranění Jirky Blackého, ani několik výroků rozhodčích, které se hráčům nelíbily. Před vstupem do poslední části zápasu byl rozdíl šesti bodů, ten ovšem po šňůře tří trojek, jak jinak než Podestáta s Kiršbaumem domažličtí otočili a do konce zápasu již hráče Vyšehradu k ničemu nepustili. Za vše tak mluví rozdíl ve skóre posledních dvou čtvrtin 22:14 resp. 25:5!! Ivan Murin a Milan Ježek

Za Domažlice: Jindra 4, Prettl 9, Bauer 4, Zdeněk 12/2, Podestát 23/5, Blacký Jiří 4, Blacký Jan 5/1, Kiršbaum 21/4. TH 12/8 – 66, 6% Trojky - 12 Fauly - 8 Za Vyšehrad: Malý 8/1, Jakeš 10/2, Mikeš 22/4, Štěpánek 12, Tomanec 2 !!!, Beníšek 14/1 TH 13/13 – 92, 3% Trojky - 8 Fauly - 15