pohár - BK Holýšov A vs. Jiskra Domažlice B   84:96 (20:21, 45:52, 66:75)

7.10.2006 mp - V sobotu od 17.00 hodin se v holýšovské sportovní hale proti sobě postavili hráči Holýšova a Domažlic k finálovému zápasu krajského poháru. Utkání začali lépe hosté a ujali se rychle vedení 3:0, jenže velice motivovaní domácí dokázali velice vyhecovaným výkonem a s pomocí chyb hostí v obraně otočit do poloviny prvního dějství stav a vedli v 6. minutě již o 7 bodů. Hosté se nedali tak snadno, zlepšenou obranou a velice dobrou hrou pod košem soupeře do konce první čtvrtiny otočili výsledek zpět na svou stranu. Poučeni z prví části utkání hráči jiskry ve druhé čtvrtině přitvrdili v obraně, zlepšili i přes výškovou převahu domácích útočné i obrané doskakování a pomalu začali navyšovat svůj hubený náskok, který byl v poločase o slibných 7 bodů. Jenže domácí se nehodlali jen tak vzdát a hnáni publikem během prvních 2 minut smazali náskok Jiskry a začínalo se opět od začátku. Pak jako by domácím došli síly a hosté výbornou obranou a doskakováním nedovolili domácím 5 minut skórovat a sami dávali koš za košem a navýšili v 7. minutě svůj náskok na slibných 16 bodů a zdálo se, že o finále je rozhodnuto. Domácím se však ještě náskok hostí podařilo do konce třetí části trochu zmírnit a to především díky trojkovým hodům a zdálo se, že se schyluje k dramatické poslední části. Hosté však dokázali odpovědět na v této chvíli již poslední nápor soupeře a v posledním dějství si již zkušeně pohlídali náskok a dotáhli utkání do vítězného konce. Krajský pohár pro sezonu 2006/2007 patří zaslouženě hráčům Jiskry Domažlice B!!! :-))

Střelci Domažlic: Špaček 22 (7/4), Bauer 22 (5/2), Vaněk 19 (3/3), Pinkr 15 (5/3), Mitáček 8 (3/2), Malec 6 (2/1), Štangl 2 (3/0), Heller 2, Konicar (2/0) TH - 30/15 - 50 % Trojky - 5