Jiskra Domažlice vs. BK Jindřichův Hradec   87:51 (19:8, 48:21, 75:39)

Sobotní utkání Jiskry Domažlice s Jindřichovým Hradcem prolomilo ledy. Na domácí půdě se Domažlickým konečně podařilo zvítězit, a to jednoznačným rozdílem 87:51.Už od počátku fanoušci nemuseli litovat svojí návštěvy. Tým nastoupil na hřiště jako vyměněný a dal jednoznačně najevo, že tentokrát už opravdu chce vyhrát. První body pro hostující družstvo přišly až v šesté minutě první čtvrtiny, to už se ale Jiskra pyšnila 13 body na svém kontě. Po první čtvrtině vedla Jiskra o 11 bodů 19:8. Nejkrásnější okamžik zápasu si mohli vychutnat diváci ve druhé čtvrtině, kdy mezi pátou a sedmou minutou vsítil tři trojky za sebou Tomáš Budínský a hned v zápětí doplnil čtvrtou Petr Pěkný. V tomto okmažiku Jiskra vedla neuvěřitelným rozdílem 41:17. Náskok se jí v nepříliš změněné podobě podařilo zachovat až do konce poločasu a hráči tak odcházeli na lavičku s vědomím náskoku 27 bodů. Třetí i čtvrtá čtvrtina začínala body na straně hostujících, ale o to více domácí zabojovali a konečný rozdíl 36 bodů byl úžasnou oslavou výkonu Domažlic. Letos poprvé si zahrál také dlouholetý rozehrávač Jiskry Ondřej Huml, který tak zastal zraněného (zlomený prst pravé ruky) Filipa Kasparidese z Budějovic. Kvůli zdravotním problémům sledoval zápas z lavičky i Michal Podestát. Velký dík patří všem fanouškům, kteří vytvořili úžasnou atmosféru a pomohli tak Jiskře dobýt konečně vítězství.

Fauly 15:16 Trojky 7 : 0 TH 9/6 : 6/1 Střelci : Budínský 23/4, Pěkný 19/1, Zdeněk 14/2, Blacký Jiří 13, Bauer 8, Hrubý 6, Blacký Jan 4 Rozhodčí : Hanus Václav, Smetana Jiří