Jiskra Domažlice vs. BBK Ives Blansko ASK   65:61 (16:15, 35:36, 50:54)

Podpořeni sobotním vítězstvím, vrhli se do bitvy o výhru Domažličáci i v neděli v zápase proti Blansku. Bylo to neuvěřitelně vypjaté utkání na jehož konci čekalo na Jiskru druhé vítězství, o to cennější, že bylo vydřené. Na rozdíl od zápasu s Jindřichovým Hradcem nebylo do poslední chvíle jasné, kdo si odveze vytoužené dva body. Začátek prvního poločasu držela ve svých rukou pevněji domácí Jiskra, ale Blansko se po prvních minutách vzpamatovalo a začalo dohánět její šestibodový náskok z páté minuty. Na konci první čtvrtiny tak měli domácí jistotu jedinného bodu navíc za stavu 16:15. Ačkoli převážná část druhé čtvrtiny nahrávala spíše Jiskře, nevedlo se trestat soupeřovy fauly a v poslední minutě poločasu Blansko poprvé převzalo vedení, opět těsně o pouhý bod 36:35. Ve vedení pokračovali hosté i po přestávce a pohlídali si svůj náskok až do konce čtvrtiny. Už začínalo jít do tuhého. Střelecky Domažlice znervózněly a k bojovnosti je dohnala až poslední čtvrtina. Na začátku ztráceli pouhé čtyři body a fanoušci se je svým povzbuzováním snažili postrčit blíž vítězství. Domažličtí zatnuli zuby, pustili se do hry a hned bylo vidět výsledky. Hrálo se mnohem kolektivněji, a to se vyplatilo. S každým získaným míčem rostla chuť domácích nedarovat soupeři vítězství, přesně v polovině poslední čtvrtiny vyrovnal kapitán týmu Jiří Blacký na 59:59. Když hned vzápětí znovu získali vedení brněnští, nevypadalo to dobře. To se ale na hřišti prosadil znovu kapitán domácích a podruhé během několika minut vyrovnal. Týmu přispěchal na pomoc hned i Jan Blacký a postaral se o připsání dvou bodů, čímž znovu dostal domácí do vedení. Když potom míč znovu poslal do koše ještě David Zdeněk, bylo to 65:61 a blížil se konec utkání. Naštěstí se Jiskře podařilo svůj čtyřbodový náskok zachovat a může si tak po tomto stoprocentně úspěšném víkendu připsat 4 body.

Fauly 16:21 Trojky 3 : 2 TH 20/10 : 12/8 Střelci : Jan Blacký 21/1, Budínský 11/2, Jan Blacký 11, Pěkný 11, Bauer 5, Zdeněk 4, Hrubý 2