Sokol Kraslice vs. Jiskra Domažlice   78:86 (25:19, 31:39, 53:55)

11.11.2006 jč - Druhé utkání se stejným soupeřem bylo mělo zajímavý průběh. Domácí hráči nastoupili zřejmě pod vlivem vysokého vítězství z prvního utkání. K pocitu sebeuspokojení pak přispělo vítězství v 1. čtvrtině. V této čtvrtině se Jiskře navíc zranil Luboš Macht a do konce zápasu již nenastoupil. Ve druhé čtvrtině předvedli hráči Jiskry výborný výkon a zvítězili v ní 20:6. To způsobilo zvrat ve vývoji utkání. Ve třetí čtvrtině domácí sice stáhli náskok Jiskry, ale začala se u nich projevovat značná nekázeň jak ve hře tak v chování vůči trenérům. Na začátku 4. čtvrtiny odešli domácím tři hráči pro 5 osobních chyb. Krátce na to se další dva hráči „urazili“ po výtkách trenérů a odešli ze hřiště do šatny. Od této chvíle měli domácí k dispozici jen 4 hráče. Naše pětka získala 10 bodový náskok a to definitivně rozhodlo o vítězství. V šesté minutě však odešli pro 5 osobních chyb dva hráči Jiskry (Pavel Novák, Jan Zeman) a zbytek utkání se hrál 4 na 4. Trestné hody se dařilo proměňovat ještě méně než v prvním utkání, ale vzhledem k tomu, že se TH střílelo málo, nemělo to podstatný vliv na výsledek utkání.

Sestava/body: Ondřej Kupilík 32(2), Tomáš Vondrovic 20(4), Luboš Macht 0(zraněn), Lukáš Brichcín 11 Marek Budka 6, Jan Zeman 12, Pavel Novák 5 TH: 16/6 (37%)