Jiskra Domažlice vs. UP Olomouc   82:72 (21:17, 44:35, 69:57)

Utkání s Olomoucí znamenalo pro Jiskru zaslouženou výhru. O tom, že domácí mají velkou šanci překonat hosty svědčila už první čtvrtina, kdy Domažlice v šesté minutě vedly 19:7. Olomouc ale náskok Jiskry stáhla a na konci čtvrtiny už ztrácela jen čtyři body. A tak se to opakovalo několikrát. "Dělali jsme naše obvyklé chyby. Kluci skvěle ubránili a místo aby po získání míče dali koš, soupeři jim míč sebrali a nakonec jsme koš dostali. Taky kluky rozhodně nepochválím za střelbu šestek. Tam šlo získat mnohem více bodů." hodnotil po zápase nedostatky Jiří Mžika. Z hráčů si určitě zaslouží vyzdvihnout Michal Podestát, ve druhé půlce se chytil i Petr Pěkný a výborné a slabší momenty střídali Zdeněk a Hrubý.

FAULY 23:22 TROJKY 6:2 TRH 26/14 : 27/16 Podestát 17/3, Pěkný 16/1, Zdeněk 16/1, Bauer 11, Blacký Jan 10, Hrubý 7, Budínský 3/1, Prettl 2