Jiskra Domažlice vs. BK Opava   68:88 (21:18, 36:36, 58:64)

Duel s Opavou neskončil pro Domažlice šťastně. Přestože celý první poločas vedly, nepovedlo se jim náskok udržet a utrpěly porážku o dvacet bodů. Ve druhé čtvrtině se Domažlice dostaly na náskok 31:24 a přesto už v poločase vedly jenom o bod. Druhý poločas už Opava strhla na svou stranu postupně zvyšovala svůj náskok. Nejvíce se vzdálila v poslední čtvrině, když dokázala uhrát 24 bodů, kdežto domácí se zmohli pouze na deset. Hlavním problémem byla ale hlavně výšková převaha hostů, když například Radim Kramný převyšoval naše hráče minimálně o hlavu. Další vynikající střelci Opavy jako Michal Čarnecký (22b), Jakub Blažek (18b) nebo Jiří Vorlíček (15b) také rozhodně situaci domácím nezlehčovali.Úžasnou formu ukázal při hře Tomáš Budánský, když si připsal v průběhu zápasu 24 bodů, z toho šest úspěšných trojek. Příjemným překvapením pro fanoušky ale bylo i to, že se letos na hřišti poprvé ukázal Josef Prettl, což diváci ocenili bouřlivým potleskem a když potom získal por svůj tým 8 bodů, byl spokojený i on :" Já jsem to nějak neprožíval. Mám velikou radost, že se vyhrálo v neděli a jsem rád, že jsem to zvládl fyzicky. Z toho jsem měl strach. Jinak spokojenost veliká, pokud to jen trochu půjde, budu s týmem trénovat. Jde jen o to, skloubit to nějak časově, to je pro mě trochu překážka."

TROJKY 7 : 7 FAULY 26 : 26 TRH 30/17 : 36/21 Budínský 24/6, Zdeněk 13/1, Pěkný 8, Prettl 8, Blacký Jan 5, Blacký Jiří 4, Bauer 2, Hrubý 2, Podestát 2