Sokol pražský vs. Jiskra Domažlice   109:65 (23:21, 49:40, 88:56)

V oslabené sestavě pouhých sedmi hráčů nastoupila Jiskra početnému týmu Sokola pražského. Smršť bodů odstartoval hned v první minutě Sokol, ale Jiskře se naštěstí podařilo chytit a celou první čtvrtinu držela krok. Na začátku druhé čtvrtky se dokonce podařilo dostat se do vedení, ale skvělá střelba pražáků vrátila domácí rychle do hry a ti potom získali vedení znovu pro sebe. Největší problémy domažlickým činila neuvěřitelná úspěšnost střílených košů za tři body, kterých si domácí připsali na své konto dokonce 18. Právě tříbodové koše značně komplikovaly Jiskře hru. Skvělou formu ukázala i trojice Jindra, Dvířka a Důra, která ještě loni hostovala do Domažlic a která letos v kádru znatelně schází.

Sokol x Jiskra fauly 21:14 trojky 18:3 Tr.hody 15/11 : 22/14 střelci : Zdeněk 17/2, Bauer 17, Blacký Jan 9, Pěkný 8, Budínský 5/1, Hrubý 5, Podestát 4