BK Benešov vs. Jiskra Domažlice   88:55 (22:12, 46:25, 64:34)

Ačkoli měl být podle tabulek Benešov jedním z nejjednodušších soupeřů, skutečnost ukázala pravý opak. Jiskra si ze středočeského městečka přivezla nemilou prohru v důležitém zápase. Už od začátku Benešov ukázal, že rozhodně není snadným soupeřem, když hostující přehrával už prvních minut utkání. Na vině tak velkého rozdílu skóre (88:55) nese svou vinu určitě hlavně veliká neúspěšnost střelby Domažličáků. Nebýt jí, utkání mohlo dopadnout úplně jinak. Po pár neúspěšných pokusech začali hosté ztrácet půdu pod nohama a soupeři tohoto okamžiku využili a během druhé desetiminutovky navýšili skóre na 40:21. Další devizou domácích byla i schopnost obratně využívat rychlého protiútoku, ze kterého jim, narozdíl od Jiskry, padaly koše. Domažlice při tak velkém rozdílu ztratily motivaci a vytratila se i jejich pověstná bojovnost. Jedinou čtvrtinou, při které se jim podařilo udržet krok, byla ta poslední, což už ale nebylo k ničemu, protože obrovský rozdíl mezi oběma týmy už vyrovnat nedokázala.

Benešov x Domažlice Fauly 21:25 Trojky 9 : 1 Tr.hody 26/15 : 17/8 Střelci : Blacký Jan 12, Prettl 11, Bauer 10, Budínský 9/1, Zdeněk 8, Pěkný 2, Podestát 2, Hrubý 1