Jiskra Domažlice vs. Lokomotiva Plzeň   79:54 (20:10, 41:27, 55:42)

V převážné části utkání proti plzeňské Lokomotivě Byla domácí Jiskra ve vedení. První body v utkání vstřelil do soupeřova koše Tomáš Budínský, který odvedl jeden za svých nejlepších střeleckých výkonů v této sezoně. Ačkoli první čtvrtina skončila nakonec za stavu 20:10 ve prospěch Domažlic, byly v ní dva okamžiky ve druhé a třetí minutě, kdy se podařilo Plzni převzít vedení. Takové momenty už se ale po zbytek zápasu neodehrávaly a když poločas skončil pěkným čtrnáctibodovým náskokem, odcházelo se Jiskře na lavičku mnohem snadněji. v etřetí čtrtině znovu začínalo jít trochu do tuhého, když v ní plzeňští překonali Jiskru a čtvrtinu o bou vyhráli. Na celkovém skóre se to ale skoro neprojevilo a nejnižší náskok osmi bodů, který si Jiskra hlídala, nakonec navýšila na 25 bodů. Střelecky povedené bylo pro Budínského a Pěkného období druhé čtvrtiny, kdy se jim podařilo proměnit tři trojky v řadě, ale určitě také stojí za pozornost poslední čtvrtina, kterou domácí vyhráli s přehledem 24:12. Skvělými statistikami z utkání se může pochlubit také Jan Blacký, který byl základním kamenem obrany a mnoha získanými míčy výrazně pomohl týmu k vítězství.

statistiky : Jiskra Domažlice : Lokomotiva Plzeň 79:54 (20:10, 41:27, 55:42) fauly . 27:26 Trojky 7:4 TrH : 21/12 : 24/14 střelci : Budínský 25/5, Pěkný 16/1, Blacký Jan 11, Prettl 9, Zdeněk 8/1, Hrubý 6, Bauer 4