BK Chomutov vs. Jiskra Domažlice   66:59 (18:13, 27:23, 47:37)

V severočeském Chomutově se bojovalo o cenné basketbalové body do posledního okamžiku. Nakonec se ale kvůli pořádné porci smůly nepodařilo Jiskře urvat vítězství na svou stranu a body musela ponechat Chomutovu. Ten nastoupil v nejsilnější možné sestavě : kromě uzdraveného Doksanského a bývalého hráče Domažlic Šnobla přišel na pomoc také hostující rozehrávač z USK Praha Kunst. Duel začal nadějně, když si první body připsala Jiskra. Bohužel se hned vzápětí vedení ujali domácí a v první čtvrtině přehráli hosty o 5 bodů. Ve druhé čtvrtině se Domažlicím podařilo trochu dotáhnout bodový rozdíl a snížit náskok, aby první poločas skončil za stavu 27:23. Na začátku druhého poločacu se hosté opět ujali vedení, ale stejně jako v tom prvním se jim ho nepodařilo udržet. Na vině prohry byla hlavně neštastná neúspěšnost střelby, která Jiskru provází už od začátku sezony. I přes problémy v útoku ale utkání až do posledních pěti minut druhého poločasu nebylo rozhodnuto. V sedmé minutě čtvrté čtvrtiny Jiskře scházely pouhé čtyři body, aby dosáhla na vítězství. Vše ale rozhodla nepříjemná chyba na straně Domažlic, která umožnila soupeřům se nadechnout a odskočit Jiskře na konečných 66:59.

Fauly 24:25 Trojky 6:7 Trestné hody 31/14 : 19/8 Střelci : Budínský 16/4, Blacký Jiří 13, Zdeněk 7/1, Bauer 6, Prettl 5, Podestát 4/1, Hrubý 3, Janda 2/1, Blacký Jan 2