Jiskra Domažlice vs. Sokol Vyšehrad   78:88 (28:31, 43:47, 62:65)

Zklamání prožívá po nedělním utkání tým Jiskry Domažlice. I přes velice slibný průběh, ve kterém se o vedení po celý zápas obě družstva střídaly, se Domažlicím nepodařilo v holýšovské hale vydobýt vítězství na týmu Vyšehradu. Oproti zářijovému zápasu v Praze se Jiskra výrazně zlepšila, dokonce se i několikrát dostala do vedení, ale nakonec ani ono zlepšení nepomohlo. Celý zápas rozhodla poslední čtvrtina. Na jejím začátku bylo stále ještě vyrovnáno 65:65. Potom se ale sérií úspěchů na straně hostů zvětšil rozdíl mězi oběma týmy a definitivní výsledek ovlivnily hlavně trestné hody hostů. V poslední čtvrtině dali hosté 22 bodů a z toho celých 11 bodů byly úspěšně hozené šestky. Úspěšnost trestných hodů v podání hostů byla úspěšná v celém zápase. Se svojí téměř 80% úspěšností působil Vyšehrad Domažlicím velké potíže.

Fauly 26:22 Trojky 8:6 Trestné hody 19/9 : 29/23 Střelci : Jiří Blacký 15/1, Podestát 20/4, Zdeněk 19/3, Bauer 4, Prettl 4, Budínský 3, Blacký Jan 2, Huml 2, Hrubý 2 Diváci 200, rozhodčí Václav Lukeš a Václav Karásek, komisař Ladislav Jirsa