Jiskra Domažlice vs. BK Pardubice B   86:67 (25:8, 47:29, 67:47)

Domácí začali dobře. Účinnou obranu a v ní získané míče v útoku využili hlavně Bauer, Hrubý a střelami z dálky i Budínský, kteří tak položili základ pozdějšího úspěchu. Právě po jejich přesných střelách totiž domácí už v páté minutě vedli 13:2 a o chvíli později 23:6. V 16. minutě už Jiskra vedla 39:16 a bylo prakticky rozhodnuto. Zbytek zápasu se hrálo už celkem vyrovnaně na obou stranách. Hosté se sice snažili, ale domácí hráli v klidu a udržovali si zhruba dvacetibodový odstup. Naopak do pardubických řad vstoupila nervozita, na což doplatil zejména mladý Tomáš Teplý, který už od druhé čtvrtiny hrál se třemi fauly a po změně stran si za kritiku rozhodčích vysloužil hned dvě technické chyby. A přestože už konec zápasu postrádal dramatičnost, diváci byli spokojení a řadu domácích akcí ocenili i potleskem. Občas ale také kroutili hlavami nad zbytečnými chybami, které ale cenné a nečekaně jednoznačné vítězství neohrozily.

Sestava Jiskry: Jiří Blacký 15/1, Budínský 15/5, Prettl 14, Bauer 12, Podestát 12, Zdeněk 8/2, Hrubý 6, Jan Blacký 4, Janda, Huml. Nejlepší střelci Pardubic: Šindelář 22, Harčár 16/2, Teplý 13/4. Trojky 8:6, fauly 20:17, tr. hody 17/10:20/14.