Jiskra Domažlice vs. BC Kolín   68:100 (17:20, 34:43, 45:68)

Také v neděli začali Domažličané dobře. Díky zónové obraně a disciplinovanému výkonu se ujali vedení 5:0 a posléze 11:5 a mírný náskok udržovali až téměř do první přestávky. Ale závěr první čtvrtiny a vstup do druhé patřil hostům, kteří už ve 13. minutě vedli o deset bodů (19:29). Ale Jiskra bojovala a do 16. minuty snížila na pouhé tři body (32:35). Ještě před přestávkou se Domažličané nechali znervóznět několika výroky rozhodčích a za své protesty získali jen technické chyby. Naopak soupeř z trestných hodů odskočil a po změně stran už na palubovce kraloval. Zatímco domácí v útoku naráželi na důslednou kolínskou obranu, sami v obranné činnosti až příliš chybovali a zkušený soupeř každé zaváhání trestal. Skóre tak náhle začalo růst nerovnoměrně a o vítězi bylo rozhodnuto. Trochu vzruchu na palubovku tak vnesla až kolínská snaha o vstřelení stého bodu, která nakonec vyšla. Poslední slovo měl ale domácí Michal Podestát, který pouhé tři vteřiny trvající poslední útok zakončil přesnou trojkou.

Sestava Jiskry: Podestát 22/4, Jan Blacký 13, Bauer 12, Zdeněk 10/2, Jiří Blacký 5, Janda, Budínský a Hrubý po 2, Huml, Prettl. Nejlepší střelci Kolína: Synáček 19/3, Šebek 19/2, Velenský 11/2 Trojky 6:10, fauly 25:24, tr. hody 19/14:27/22.