BBK Ives Blansko vs. Jiskra Domažlice   87:80 (26:12, 42:34, 58:60)

Přestože první čtvrtinu utkání zcela ovládl moravský tým, další průběh zápasu fanoušky domácího týmu poněkud znervózněl. "Kromě první čtvrtiny odvedli kluci skvělý výkon. Hráli jsme zónu a vedlo se nám to. Ve třetí čtvrtině se nám dokonce povedlo dostat se do vedení. Ale bylo to jen o koš a nepodařilo se nám vedení udržet. V poslední desetiminutovce domácí obrátili a odskočili nám až o 14 bodů. Tenhle stav byl ještě dvě minuty před koncem. Kluci ale zatnuli zuby a podařilo se jim snížit náskok na pouhých pět bodů. Našim cílem bylo prohrát o méně než 4 body. Jenomže smůla nás provázela i tentokrát. Faulovali jsme, dokonce se 3 hráči úplně vyfaulovali, a soupeř trestné hody bohužel proměňoval. Kromě toho jsme promarnili několik jasných podkošových příležitostí Naopak ve střelbě šestek i košů za tři body se nám dařilo. To ale nestačilo." komentuje průběh utkání manažer klubu Tomáš Budka s tím, že síly obou týmů byly kvůli posilám Blanska značně nevyrovnané. "Domácí měli všechny hostující hráče. Největší problémy nám dělal Radek Hilšer. Je problém, že všichni mají posily z vyšší soutěže a my ne. Ta soutěž se potom stává neregulérní" dodává manažer.

trojky : 11:10 fauly : 27:29 tr.h. : 30/21 : 28/20 střelci : Blacký Jan 17/1, Zdeněk 14/1, Pěkný 14/2, Budínský 14/4, Blacký Jiří 9, Podestát 6/2, Janda 5, Huml 1 nejlepší střelci soupeře : Hilšer 23/6, Slezák 18/2, Petřík 14