Jindřichův Hradec vs. Jiskra Domažlice   91:74 (28:19, 58:43, 70:64)

Na palubovce v Jindřichově Hradci se ukázalo, jak moc je důležité domácí prostředí. Domácí tým posílen několika hostujícími hráči přehrál Jiskru výrazným rozdílem a vyrovnal tak bilanci zápasů v letošní sezoně na 1:1. Většina duelu se odehrála pod vedením Jihočechů. Největší problémy dělal hostům Jiří Holanda, který na soupeřovo konto připsal celých 29 bodů a z toho 3 trojky. Hned po něm následoval Tomáš šustek s 20 body a společně tak tvořili valnou část soupeřova konta. Domažličtí se v pouhých osmi hráčích těžko bránili útokům a první poločas prohráli o 15 bodů. Ve třetí čtvrtině to začalo vypadat nadějně, když v ní Jiskra o 9 bodů ztrátu stáhla (stav po 3/4 70:64). K neradosti hostů se po třetí čtvrtině Hradec vzpamatoval a nastřádal i zásluhou několika trojek další body aby nakonec zvítězil 91:74. "Hráli jsme slušnou hru...Bohužel se Honza Blacký vyfauloval a kluků zbylo už jen 7..To je opravdu málo. Snažili jsme se, ale rozhodčí nás k ničemu nepustili. "

trojky 10:12 fauly 19:21 tr.h. 14/11 : 6/2 Střelcim : Balcký Jan 10/2, Zdeněk 13/1, Pěkný 7/1, Budínský 16/3, Blacký Jiří 8, Podestát 8/2, Janda 7/2, Huml 5/1