Jiskra Domažlice vs. BK Uherský Brod   94:64 (21:13, 47:37, 61:49)

V utkání s Uherským Brodem dali domácí už od samého počátku najevo, že mají situaci pod kontrolou. Z počátku první čtvrtiny se sice s Brodem ještě trochu přetahovali o vedení, ale už ve třetí minutě Jiskra výrazněji zabrala a po celý zbytek zápasu se už nenechala předstihnout. Už první čtvrtina skončila s osmibodovým náskokem Domažlic, které ale ke svému kontu přičítaly stále další a další body, až nakonec vyhrály o kulatých třicet. Svou roli na výsledku bezpochyby sehrál i nejnovější „přírůstek“ domažlického týmu Petr Sitař. K celkovému výsledku přispěl sice jen pěti body, ale jeho práce pod košem byla dobře znát. Bohužel celkový dojem trochu kazily neproměněné podkošové příležitosti, které Jiskru trápí už od začátku sezony. Na výsledku tohoto utkání se ale naštěstí neprojevily. Zajímavostí bylo, že tým byl po dlouhé době téměř kompletní. Kromě Petra Pěkného nastoupil v plné sestavě, dokonce právě o Sitaře bohatší. Skvělý výkon podal se svými sedmnácti body domácí kapitán Jirka Blacký a v těsném závěsu za ním i Michal Podestát se čtrnácti a Pavel Bauer se třinácti body. Jak je ze skóre patrné, zápas byl celkově na body bohatý. Zajímavostí určitě je, že v první i v druhém poločase Jiskra shodně nastřílela po 47 bodech. Uherský Brod v první půlce dosáhl na 37, ale ve druhé už jeho bodový zisk byl o deset bodů nižší.

Jiskra Domažlice : Uherský Brod 94:64 (21:13, 47:37, 61:49) Fauly 20:21 Trojky 7: 6 Trestné hody : 20/15 : 18/11 Střelci : Blacký Jirka 17/1, Podestát 14/2, Bauer 13, Blacký Jan 9/1, Prettl 9, Budínský 8/2, Zdeněk 8, Sitař 6, Janda 5/1, Hrubý 3, Huml 2