Jiskra Domažlice vs. Proton Zlín   67:82 (14:25, 35:39, 54:61)

Přestože se v zápase proti Protonu Zlín nedostali domácí ani jednou do vedení, utkání nebylo jednoznačně rozhodnuté až do poslední čtvrtiny. Zpočátku sice Zlínští využili momentu překvapení a během první čtvrtiny nasázeli domácím tolik bodů, že po první čtvrtině vedli 25:14, ale ve čtvrté minutě druhé desetiminutovky se Jiskra vzpamatovala a dostala se až na ztrátu pouze jednoho koše. V úvodu druhého poločasu byla ještě Zlínu v patách, ale do konce třetí čtvrtiny už jen sotva držela krok. A právě posledních deset minut rozhodlo o tom, že výhru si domů odvezli Zlínští. Moraváci byli k nelibosti domácích fanoušků výrazně dynamičtější a často trestali osobní chyby domácích hráčů. Jenom na trestných hodech tak získali dvacet bodů. Další jejich výhodou byla výšková převaha, kterou sice nepatrně snížil nováček Domažlic Petr Sitař, ale bohužel ani to nestačilo. Ačkoli hosté přijeli v pouhých osmi hráčích, utkání zvládli bez většího zaváhání. Na nepříjemný průběh utkání si stěžoval trenér domácích Jiří Mžika: „Je velká škoda, že jsme nemohli využít naší výhody v početnější sestavě. Bylo to hlavně proto, že se hra téměř neustále přerušovala. Pořád někdo ze soupeřů padal na zem, a než se podlaha vytřela, stihli si odpočinout, takže tím úplně setřeli náš náskok v počtu hráčů. Ale i přesto musím uznat, že jejich vítězství bylo zasloužené. Nám sice opět nechyběla ona pověstná bojovnost, ale když se k ní nepřidá ještě štěstí, umění hrát a také hlavně ta basketbalová chytrost, je bojovnost sama o sobě málo.“

Jiskra Domažlice : Proton Zlín 67:82 (14:25, 35:39, 54:61) Fauly 23: 14 Trojky 7: 7 Trestné hody: 8/6 : 23/19 Střelci : Budínský 11/3, Janda 10/2, Blacký Jiří 10, Zdeněk 8, Podestát 6/2, Blacký Jan 6, Prettl 4, Bauer 2, Hrubý 2, Sitař 2