Jiskra Domažlice vs. BC Benešov   79:63 (26:14, 51:23, 63:50)

Nádherný comeback zpět na domácí palubovku zažili basketbalisté při sobotním zápase proti BC Benešovu, kdy při velmi vypjatém utkání pokřtili opravenou halu vítězstvím o 16 bodů. Lepší návrat si Jiskra Domažlice nemohla přát. Domácí drželi už od začátku utkání taktovku ve svých rukou a hosty nepustili vůbec do vedení. Během prvního poločasu stále zvyšovali svůj náskok, až se před koncem druhé desetiminutovky dostali do vedení 28 bodů. Na začátku druhého poločasu potom zvýšili ještě na kulatých 30, a potom začínalo už opravdu jít do tuhého. Hosté si uvědomovali, jak důležité je získat vítězství a hra se rozhodně nedala nazvat vyrovnanou. Dvě zranění na straně domácích (Jiří Blacký, Tomáš Budínský – oba zranění ruky) i vyloučení hostujícího Jana Frolíka za urážlivé gesto mluví za vše. Kromě toho také tři vyfaulovaní hráči, Jan Blacký z kádru Domažlic, a dva hráči Benešova, to vše vykresluje obrázek o emocemi nabitém duelu. Ale nebojovalo se jen na hřišti. Benešovský tým si s sebou přivezl posilu i do hlediště, a tak probíhal urputný souboj i mezi fandícími diváky. Jiskra Domažlice uložila opravené sportovní hale zatěžkávací zkoušku, ve které naštěstí domácí půda obstála a doufejme, že od nynějška už zaznamená jen samá další nádherná vítězství.

Jiskra Domažlice: BC Benešov fauly : 19:25 trojky : 6:10 tr.hody : 26/18 : 14/7 střelci: Zdeněk 16/2, Bauer 13/1, Blacký Jan 12, Blacký Jiří 10, Budínský 9/3, Podestát 6, Hrubý 6, Janda 5, Pěkný 2