Jiskra Domažlice vs. Sokol pražský   62:75 (16:10, 34:30, 48:45)

Převážná část nedělního utkání proti Sokolu pražskému se odehrávala ještě v euforii z vítězství proti Benešovu z předchozího dne. Jediným opravdu významným kazem na kráse celého utkání bylo, že kapitán týmu Jirka Blacký i další výborný hráč Tomáš Budínský sledovali zápas z lavičky. Oba kvůli vážnému poranění ruky z duelu s Benešovem. Zranění Tomáše Budínského by nemělo mít takové následky jako nepříjemné vykloubení ramene Jirky Blackého. Právě absence dvou klíčových hráčů znamenala nakonec pro Jiskru porážku, ačkoli i v pouhých osmi hráčích do tří čtvrtin utkání soupeři stačila. Nástup domácích do hry byl téměř raketový. Už po prvních pěti minutách Jiskra vedla o deset bodů, když nechala soupeře proměnit pouze čtyři body a sama nasbírala bodů čtrnáct. Ke konci první desetiminutovky, stejně jako v celém utkání, ale Sokol pražský šlapal Jiskře na paty tím, že úspěšně trestal časté fauly domácích. Při pohledu do statistik je vše jasné. Střelba trestných hodů domácích (7/3) se zdaleka nemůže rovnat úspěšnosti hostů (25/14). Přesto by ale Jiskra byla schopná držet krok nebýt opravdu úzkého kádru v porovnání s hosty, kteří nastoupili v plné sestavě. „Někde se musí projevit, že nás je méně. Ke konci už jednoduše docházejí síly a početnější tým může vystřídat. Tahle výhoda se nás bohužel moc netýká. To, že chyběli dva klíčoví hráči, bylo rozhodující.“ vysvětloval po utkání David Zdeněk, který zastupoval zraněného kapitána. I přesto, že nakonec Jiskra podlehla hostům v rozhodující poslední čtvrtině o třináct bodů, domácí hráči odcházeli po víkendové sérii spokojeni s dobrým výkonem.

Jiskra Domažlice : Sokol Pražský fauly 20:14 trojky 5:8 trestné hody 7/3 : 25/14 střelci : Podestát 15/2, Blacký Jan 11/1, Bauer 10, Zdeněk 8, Pěkný 5/1, Janda 5/1, Huml 4, Hrubý 4