Jiskra Domažlice vs. Lokomotiva Plzeň   67:77 (21:8, 42:33, 54:54)

V pořadí druhé utkání play out nedopadlo, stejně jako to první, podle představ Jiskry Domažlice. Ačkoli vstup do utkání proti Lokomotivě Plzeň sliboval velmi nadějný výsledek, nakonec hosté využili slabin Domažlic a v rozhodující poslední čtvrtině ukázali, že ví, jak na soupeře. Jiskra Domažlice ukázala v první čtvrtině krásný basketbal, který potrvdila 21 body oproti plzeňským 8. Fanoušci jásali, s jakou lehkostí Domažlice zakončovaly, kromě období mezi šestou a osmou minutou vůbec nepustily soupeře do útoku.I druhá čtvrtina běžela v režii domácích. Soupeři sice postupně snižovali náskok, ale díky dobré střelecké formě hráčů Jiskry (především Jan Blacký a Pavel Bauer) se přibližovali k vyrovnání skóre jen velice pomalu. Stav utkání po poločase znamenal stále alespoň devítibodový náskok Domažlic. Stejně jako ve většině letošních utkání, byla rozhodující pro výsledek utkání druhá polovina. Do té nastoupili hosté značně vyrovnaněji a systematicky se na domácí dotahovali, až v poslední minutě třetí čtvrtiny nakonec Jiskru dotáhli. Stav 54:54, za kterého končila třetí desetiminutovka byl jedním z posledních okamžiků, kdy mohla Jiskra pomýšlet na vítězství. V poslední čtvrtině jako by za Plzeň nastoupil jiný tým. Hosté byly vyrovnanější, nutili domácí tým k mnoha osobním chybám a nenechali ho nadechnout. Hned na začátku poslední čtvrtky se Plzeňští ujali vedení a to už do konce zápasu nepustili. Zápas provázela velmi bouřlivá atmosféra, kterou doprovázel nejen odchod domácího kapitána Davida Zděňka, který byl vyfaulován, ale také dramatické neshody s rozhodčími, kteří nakonec po dvou technických chybách pro lavičku donutili domácího kouče Jiřího Mžiku odejít ze sportovní haly. Další nepříjemnou událostí byla i technická chyba, kterou rozhodčí připsali momentálně nehrajícímu kapitánovi Domažlic, Jiřímu Blackému, pro kterého kvůli výrokům na rozhodčí žádají o disciplinární potrestání.

Fauly 23:17 Trojky: 9: 2 Tr.h.: 16/8: 32/23 střelci : Blacký Jan 17/2, Bauer 13, Janda 11/2, Zdeněk 7/1, Budínský 6/2, Podestát 5/1, Prettl 5/1, Pěkný 3/1 rozhodčí : Jakub Kec, Rostislav Milata, komisař : Petr Buršík počet diváků : 150