BK Synthesia Pardubice vs. Jiskra Domažlice   74:59 (23:17, 38:26, 57:37)

I v pátém zápase v řadě nedokázala Jiskra překonat svého soupeře BK Synthesii Pardubice a krčí se tak až na samém konci tabulky. Ani v 6.kole totiž nedosáhla na soupeře. Utkání zahájil hned v první minutě krásným tříbodovým košem nejúspěšnější střelec nedělního utkání za Jiskru David Zdeněk. To byl ovšem jeden z mála okamžiků, kdy si Domažlice mohly tleskat. Hned vzápětí převzali míč pevně do svých rukou domácí a našemu týmu nedarovali nic zadarmo. V první čtvrtině ještě Jiskra držela krok, ale už ve druhé čtvrtině Pardubice výrazněji odskočily, když se Jiskře podařilo proměnit pouhých 9 bodů. Soupeři tak v poločase vedli 38: 26. Další světlá chvilka Jiskry přišla bohužel až v závěru utkání, kdy se konečně začalo dařit i střelecky a poslední čtvrtina se stala jedinou, kterou se podařilo hostům vyhrát (22:17)

Fauly : 17:16 Trojky 10:6 Trestné hody 27/20 (74%) : 21/11 (52%) Budínský 11 (1) (38%) Kasparides 2 (25%) Hrubý 2 (12, 5%) Bauer 9 (1) (66%) Zdeněk 23 (4) (54%) Blacký Jiří 3 (28%) Blacký Jan 7 (29%) Pěkný 2 (20%) rozhodčí : Rozsypal P., Hejnic J. komisař : Laš L.