Jiskra Domažlice vs. BBK Ives Blansko ASK   115:98 (31:32, 51:51, 85:71)

V nedělním zápase už Jiskře Domažlice šlo jen o to, aby se co nejlépe rozloučila se sezónou i s domácím publikem. Že zápas nebyl po bodové stránce tak důležitý ani pro tým Blanska, bylo patrné už z toho, že hosté přijeli v pouhých pěti hráčích. Přesto, že domácích bylo dvakrát více, hráči Blanska jim rozhodně nechtěli odevzdat výhru v posledním zápase sezony zadarmo. Téměř celou první čtvrtinu dokonce hosté vedli , domácí potom ke konci vyrovnali, ale na konci první čtvrtiny nakonec Blansko drželo alespoň jednobodový náskok. Ani ve druhé čtvrtině zdaleka nebylo jasno, domácí se stále ještě spíše dotahovali na hosty, kterým už ale pomalu začaly docházet síly a první poločas tak skončil remízou 51:51. Po přestávce se ukázalo, že hostům byla příliš krátká na to, aby zregenerovali síly, a to byl okamžik, kterého využila Jiskra Domažlice. Ve třetí čtvrtině se Jiskře začalo vést mnohem lépe, díky možnosti střídání hráli rychleji, dynamičtěji a sebevědomí jim ještě vzrostlo po vyfaulování nejlepšího střelce hostu Vladimíra Klára, který během třetí čtvrtiny musel odejít ze hřiště. Stav po třetí čtvrtině byl 85:71 a nenechával už příliš prostoru k výraznější změně ve vedení. Jiskra Domažlice si potom v závěrečném zápase letošního basketbalového roku došla pro vítězství za vysokého stavu 115:98, a důstojně se tak rozloučila s druhou ligou, kterou bude muset bohužel alespoň pro příští rok opustit.

fauly 22:16 trojky 15:7 tr.hody: 16/13:25/17 střelci: Podestát 35/5, Budínský 21/5, Bauer 12, Blacký Jan 11, Zdeněk 10/2, Hrubý 8, Pěkný 7/1, Prettl 5/1, Janda 4/1, Huml 2