TJ Klatovy vs. Jiskra Domažlice   56:57 (16:15, 28:32, 48:46)

K prvnímu finálovému zápasu na stoupili domažličtí chlapci v Klatovech. Celý zápas byl velmi vyrovnaný. Na obou stranách dominovaly obrany a výsledkem bylo velmi nízké skore. Největší rozdíl ve skore byl na konci prvního poločasu, kdy domažličtí vedli o 6 bodů. Tento malý náskok jsme však ve třetí čtvrtině ztratily po přechodu na zónovou obranu. Závěr utkání byl velmi dramatický. Osm vteřin před koncem domácí vyrovnali na 56:56. Po oddechovém čase a vhazování z poloviny hřiště byl Jakub Tauer dvě vteřiny před koncem faulován. Proměnil jeden trestný hod a zajistil Domažlicím vítězství.

Sestava a body: Tomáš Vondrovic 21(1), Jakub Tauer 13, Ondřej Krůta 13(1), Tomáš Drozda 6, Jakub Šesták 4, Dominik Stauber, Karel Ibehej, Štěpán Pabian, Matteo Boldrin. TH: 22/13 (59%)