Loko Plzeň U16 vs. Jiskra Domažlice   77:73 (24:13, 38:36, 53:55)

Družstvo Lokomotivy Plzeň hraje extraligu U16. Do úplné extraligové sestavy mu chyběli jen tři hráči. Jiskře, ale také scházeli dva hráči základní pětky. Bylo zajímavé sledovat jak se s tím družstva vyrovnají.První čtvrtina vyzněla jasně ve prospěch domácích. Výrazně se projevila výšková převaha domácích. Po přechodu na zónovou obranu se podařilo tuto výhodu domácích eliminovat. Ve druhé čtvrtině nechal odpočinout trenér domácích dva hráče a po sedmi minutách této čtvrtiny hráči Jiskry stáhli rozdíl na dva body a od této chvíle se hrál naprosto vyrovnaný zápas se šťastnějším koncem pro domácí, poslední dvě minuty vyhráli 6:2 a tím rozhodli o vítězství.

Sestava a body: Tomáš Vondrovic 32 (3), Ondřej Krůta 18, Tomáš Drozda 11, Michal Jadlovský 8, Matyek Boldrin 2, Jakub Šesták 1, Jiří Götz, Michal Kohút, Martin Krůta. Trestné hody 22/11 (55%)