Jiskra Domažlice vs. TJ Klatovy   84:57 (27:14, 39:23, 59:44)

Utkání začali lépe hosté a brzo se ujali vedení které bylo ve 3.minutě již 7:1, pak se ale domácí hráči probudili a šňůrou 15ti bodů v řadě naprosto otočili výsledeka s přehledem dotáhli první dějiství k nadějnému vedení.druhá čtvrtina byla již o poznání vyrovnanější, soupeř dobře střílel ze střední vzdálnosti a udržoval si stále ještě ne nedosažitelný rozdíl 16ti bodů.Jenže Jiskra už ve druhé části nedovolila soupeři se výrazněji vzpamatovat a udržela si náskok až do konce utkání kdy ještě nedovolila poslední 4 minuty soupeřům vstřelit ani bod a náskok tak narostl na konečných 27 bodů.

Huml O. 19(5/4), Vaněk 19(5/3), Podestát 16(1/1), Špaček 14(8/5), Veit 8(2/0), Pinkr 8 TH - 21/13 - 61, 9% trojky - 5