Jiskra Domažlice vs. Slavoj Plzeň   79:51 (17:19, 35:27, 54:39)

N neděli brzo ráno přivítali Jiskra ve svém posledním domácím utkání základní čáasti KPI. hráče Slavoje Plzeň.Začátek utkání patřil hostům, když zcela vlažný výkon domácích dovolil soupeři skorovat kdy si vzpomenul a tak hosté vedli v polovině prvního dějiství již o 8 bodů.Domácím se však podařilo probudit se a včas zachytit rostoucí náskok hostí a zlepšenou obranou dotáhli soupeře až na rozdíl jediného koše a za tohoto stavu přerušila hru sirena hlásící konec první čtvrtiny.Do druhé čtvrtiny nastoupili hráči Jiskry již jako by s chutí a jednoznačně přestříleli hosty až na poločasovévedení 35:27.Ani v dalších částech už se hostím nepovedlo vrátit se do zápasu a tak náskok domácích pomalu narůstal až na konečných 18 bodů.

Říha P. 32 (2/1), Podestát 10 (3/3), Mitáček 10, Vaněk 10, Pinkr 7 (2/1), Baxa 4 (1/0), Huml 2, Špaček 3, Štangl 1(4/1) TH - 12/6 - 50% trojky - 6