BASKET ZÁPAD vs. VŠB Ostrava   97:78 (30:15, 57:40, 78:56)

Hlavně v prvním poločase střelecký festival, Tomáš Kubizňák za prvních 20 minut hry trefil 7 (!) trojek. Domácím vycházela střelba, což bylo velmi důležité proto, že oslabení hosté (přijeli jen se 6 hráči..) podali velmi bojovný a sympatický výkon a jejich zónová obrana mohla dělat Basketu Západ velké problémy. 1.liga se hrála v Domažlicích zas po 3 měsících, protože muselo dojít k výměně košů a desek, aby splňovaly pravidla stanavená pro 1.ligu mužů. V zápase nebyla ani chvilka, kdy se mohli domácí diváci strachovat o výsledek. Takže jedinou hádankou bylo ve 4.čtvrtině to, zda se našim hráčům podaří dosáhnout stobodové hranice..

Fauly 21:14, trojky 11:7 Body - Kubizňák 26(8), Kovandy 15(1), Palatinus 12, Blacký Jiří 10, Modr 10 (2), Bauer 6, Blacký Jan a Madník po 5, Eisman 2, Pešek, Marián F., Suchý Ostrava - Paluza 20(5), Lukenda 19(1), Pavlík 12(1), Maděra 8, Smažák a Kudláček po 6