Basket ZÁPAD vs. BK Chomutov   85:58 (28:18, 48:26, 62:44)

Basket Západ – Chomutov 85:58 (28:18, 48:26, 62:44) Nedělní soupeř z Chomutova byl papírově silnější, a tak se očekával vyrovnaný, urputný souboj o každý míč. Domácí ale na soupeře doslova vlétli a první koš mu dovolili až za stavu 8:0. Také ve druhém období začali domácí náporem a navýšil svůj náskok až na poločasových 22 bodů. Tradičně slabší 3.čtvrtina však zápas nezkomplikovala a na rozdíl od předchozího dne si naši hráči drželi od soupeře značný odstup a příležitost dostali všichni hráči z lavičky, kteří ještě celkový rozdíl ve skóre navýšili. V příštím dvoukole zajíždí Basket Západ 3. a 4. listopadu do Trutnova a Pardubic. mje, tbs

Sestava (body): Kovanda 21, Modr 16/2, Palatinus 10, Pešek 10, Pechman 7, Kubizňák 7/1, Jiří Blacký 4, Mandík 4, Jan Blacký 2, Drobný. Za hosty nejvíce: Eisner 12(2) TH 21/16, trojky 3, fauly 19/18