BK Beroun vs. Jiskra Domažlice   82:75 (22:17, 35:37, 53:56)

V neděli 30.11.08 zajížděli starší dorostenci za svým dalším ligovým utkáním na půdu dalšího papírově silnějšího soupeře, do Berouna. V prvním vzájemném zápase 20.9.2008 podlehla domácí Jiskra svému soupeři vysoko 62:96, o favoritu utkání tedy nebylo sporu. Nicméně, co mladí hráči Jiskry den předtím v Kladně naznačili, to o den později témeř naplnili. Ještě po třech čtvrtinách utkání byly ve vedení, pak však domácí zpřesnili střelbu, naopak hostům se v této herní činnosti nedařilo a zdálo se, že 2 min.před koncem je při 13-ti bodovém náskoku domácích o vítězi rozhodnuto. Domažličtí se ale ještě vzchopili, nastříleli za 2 minuty 10 bodů, ale na zvrat v utkání už to nestačilo. Přesto byli trenéři Raděj a T.Budka st. s výkonem týmu spokojeni. O výsledku rozhodl slabší obranný doskok a některé zbytečné ztráty míčů hostů a možná i nepříjemná srážka jednoho z domácích borců s T.Vondrovicem, který byl na konci 2.čtvrtiny dlouho ošetřován, a patrně v důsledku tohoto nepřijemného otřesu ve 2.polovině zápasu zatížil konto soupeře už jen 3 body.

Body Jiskry: Ondřej Krůta 15(2), Tomáš Vondrovic 14 (1), Jakub Tauer a Jan Kuneš po 12, Luboš Macht 6 (1), Karel Aušprunk 6 (2), Marek Budka 4, Lukáš Brichcín 4 (1), Pavel Novák 2, Luboš Šmelko, František Šroubek Trojky (domácí - hosté): 8 - 7 Fauly : 23 - 18 TH : 14/9 - 24/16