Jiskra Domažlice vs. BK České Budějovice   55:68 (17:14, 32:32, 50:45)

Od začátku utkání působili junioři Jiskry lepším dojmem, než druhý tým tabulky ligy U18 z Českých Budějovic. Domácím vycházeli jednoduché útočné kombinace, v obranné fázi se jim také dařilo a proto si udržovali mírné vedení až do konce třetí čtvrtiny. V závěrečné desetiminutovce ovšem hosté dokázali, že nepřijeli do Domažlic pouze na výlet. Velmi těsnou a aktivní obranou donutili hráče Jiskry k častým ztrátám míče a začali dominovat pod oběma koši. Výsledek poslední čtvrtiny 5:23 hovoří za vše. Přesto je potřeba naše mladé chlapce za sympatický výkon proti takto silnému soupeři pochválit.

Sestava/body: Tauer Jakub 11(1), Macht Luboš 9(1), Šmelko Luboš 8, Aušprunk Karel 7(1), Kuneš Jan 7, Vondrovic Tomáš 5(1), Drozda Tomáš 5(1), Bernas Tomáš 3, Šroubek František, Budka Marek, Novák Pavel, Krůta Ondřej TH: 10/8