SKB Rokycany C vs. Jiskra Domažlice   86:89 (22:32, 45:53, 63:66)

Do druhé poloviny soutěže vstoupili hráči Jiskry na palubovce Rokycan.Začátek utkání byl oboustraně opatrný a plný nepřesností, ale malinko navrch měli přeci jenom hosté, kteří se pak zejména v druhé polovině prvního dějiství dokázali prosazovat častěji a tak si začli vytvářet až deseti bodový náskok.V druhé čtvrtině domácí posílení o hráče z 2.ligy srovnali hru, ale náskok hostů se jim nepodařilo smazat a tak hosté do poločasu udrželi slibný ale nic nenapovídající náskok 8 bodů.I třetí část hry přinesla vyrovnanou podívanou plnou hezkých akcí a basketbalových momentů a domácím se dařilo kousíček po kousíčku umazávatt náskok jiskry a pomalu se schylovalo k dramatické 4. čtvrtině.Stav po 3.části byl 63:66.Vstup do poslední čtvrtina se lépe povedl domažlickým a znovu dokázali odskočitběhem prvních 5ti minut poslední části o 8 bodů.Domácí se anevzdávali, vysunuli obranu po celém hřišti, což působilo hráčům hostí nemalé problemy a získanými míči dokázali dotáhnout až na rozdíl pouhého jednoho bodu.Konec zápasu už ale opět patřil zkušenějším hostím, kteří se nenechali znervoznět po faulech domácích téměř stoprocentně proměňovali trestné hody a zápas tak dotáhli do vítězného konce.

Podestát 39(10/7), Blacký 27(10/5), Vaněk 9(3/3), Pinkr 7(5/2), Říha J. 5(1/1), Baxa 2(2/0) TH - 31/18 - 58, 1% trojky - 7