BK Slavoj Litoměřice vs. Jiskra Domažlice   55:67 (11:21, 30:31, 41:53)

Do utkání vstoupili lépe hráči Jiskry a především zásluhou kvalitní obrany si vytvořili v první čtvrtině náskok deseti bodů. Druhá čtvrtina se našim chlapcům již tak nevydařila, docházelo k častým ztrátám míče, zapříčiněným zónovým presinkem domácího Slavoje, proto byl výsledek po první polovině zápasu téměř vyrovnaný. Na začátku druhého poločasu si naši junioři koncentrovaným výkonem pod oběma koši vytvořili opět dvouciferné vedení. Ovšem 3 minuty před koncem normální hrací doby, se po odstoupení rozehrávače Tauera pro 5 osobních chyb, podařilo Slavoji snížit na 53:57 a tak až následná trojka Kuneše rozhodla, že si Jiskra přiveze první vítězství na soupeřově hřiště v této sezóně ligy U18.

Sestava/body: Vondrovic Tomáš 19(2), Kuneš Jan 17(1), Šmelko Luboš 11, Tauer Jakub 9, Drozda Tomáš 8, Bernas Tomáš 3(1), Budka Marek, Krůta Ondřej TH:21/7