Jiskra Domažlice vs. BK Česká Lípa   52:55 (17:10, 27:31, 36:45)

Nedělní duel mezi domácí Jiskrou a družstvem z České Lípy nenabídlo příliš pěkný basketbal. Snad i kvůli časnému začátku od 8:30, působili aktéři z obou týmů hodně unaveným dojmem. Naši chlapci měli dobrý vstup do zápasu a nebýt zbytečné tříbodové trefy hostů v poslední vteřině první čtvrtiny, nemuselo být vedení Jiskry pouze 7 bodové. Pak ovšem následovalo velké útočné trápení domažlických juniorů a 9 bodová ztráta před poslední čtvrtinou vypadala téměř nedostižně. V závěrečné desetiminutovce, ale domácí zabojovali, postupně bodovou ztrátu dotahovali, až se jim podařilo minutu před koncem normální hrací doby vyrovnat skóre na 52:52. Na následnou tříbodovou trefu jednoho z českolipských střelců, však jiskra i přes veškerou snahu v dramatické koncovce, odpověď nenašla.

Sestava/body: Vondrovic Tomáš 18(1), Šmelko Luboš 8, Tauer Jakub 8(2), Macht Luboš 6, Krůta Ondřej 5(1), Drozda Tomáš 4, Budka Marek 3(1), Šroubek František TH:7/5