Jiskra Domažlice vs. Sokol Vyšehrad "B"   66:55 (12:18, 37:31, 54:40)

Do posledního utkání základní hrací části ligy U18, vstoupili lépé hosté a po celou úvodní desetiminutovku si udržovali mírné vedení. Jiskra se probudila až na začátku druhé čtvrtiny a především díky bojovné obraně, kterou vydrželi naši mladí basketbalisté hrát až do konce zápasu, bylo skóre v 18. minutě 37:24 pro domácí tým. Závěr poločasu ovšem patřil Vyšehradským Sokolům, kteří zónovým presinkem přinutili naše hráče k chybám při rozehrávce a podařilo se jim snížit nepříznivý stav. Celý druhý poločas se Jiskře dařilo dobrou taktickou hrou udžovat stále dostatečný bodový odstup a nedovolili žádné závěrečné drama. Z individuální výkonů je třeba vyzdvihnout Kuneše, který byl jednoznačně nejlepším hráčem na hřišti a Tauera, který jako jediný střední rozehrávač odehrál celých 40 minut a dohrál jen s vypětím všech sil.

Sestava/body: Kuneš 22, Macht 12(2), Tauer 9, Aušprunk 8, Šmelko 6, Drozda 4, Novák 3, Bernas 2, Budka a Šroubek 0 TH:24/12