Jiskra Domažlice vs. Sokol Vyšehrad "B"   84:70 (13:16, 36:38, 61:45)

Nedělní utkání, které začalo netradičně po poledni, nenabídlo příliš pohledný basketbal. Obě družstva se dostávala do tempa jen velice pomalu a tak poločasové skóre zůstalo téměř vyrovnané. Třetí čtvrtina byla ze strany domácích konečně basketbalová. Zpřesnili střelbu a především kvalitní obranou s dobrým doskakováním si vytvořili náskok 16 bodů. Závěrečná část zápasu se změnila v malou přestřelku (trojky 4:4), přesto si Jiskra výhru uhájila a uchovala si tak naději na udržení v soutěži. Za zmínku stojí také 9 proměněných tříbodových pokusů Jiskry, což je nejvíce v této sezóně.

Sestava/body: Kuneš 21(1), Aušprunk 18(3), Vondrovic 14(3), Bernas 10, Krůta 7(1), Šmelko 7, Drozda 5(1), Budka 2, Macht, Šroubek TH:20/11