Jiskra Domažlice vs. SKB Strakonice   68:60 (14:15, 34:34, 54:45)

Nadstavbu 2.ligy zahájila Jiskra duelem se stejným soupeřem, jako před 3 týdny ve Strakonicích základní část soutěže zakončila. Vzhledem k absenci střelce Michala Podestáta se daly čekat mírné problémy v útoku, což se nakonec i v celkovém počtu nastřílených bodů projevilo. Utkaní bylo od začátku velmi vyrovnané a hosté po celou první čtvrtinu tahali za delší provaz. Úspěšní byli zpočátku i ve 2.části hry, kdy v 16.minutě vedli největším, tedy 12-ti bodovým rozdílem. Nutno říci, že se jim dařilo i s velkým přispěním rozhodčího Egra, který prakticky jednostranným rozhodováním nepouštěl domácí příliš často do hry. Ti se ale nenechali tímto přístupem k rozhodování znechutit a výsledkem byla poločasová remíza. V nástupu do 3.čtvrtiny pokračoval vyrovnaný vývoj duelu, ale po 25. minutě se začala miska vah už spíše naklánět na stranu Jiskry - po 3.čtvrtině byl stav 54:45. Hosté se však v poslední části hry nedali a i zásluhou úspěšných trojek stáhli 2, 5 min před koncem na 3-bodový rozdíl. Zkušenost domácích pak ale sehrála rozhodující roli a Jiskra tak upravila vzájemnou bilanci v sezóně na 2:1.

Fauly 24 : 15, trojky 6 : 5, TH 26/20 : 26/13, diváků 150 Body Jiskra - Jan Blacký 16 (1), Bauer 12, Jiřinec 17 (1), Prettl 10, Huml 7 (1), Kozina 5 (1), Vaněk 5 (1), Kupilík 2, Tauer, Hendrich P., Papež, Vondrovic Strakonice - Prokopec 17 (1), Diviš 16, Širůček 11 (3), Janda M. 10 (1)