Sokol Pražský vs. Jiskra Domažlice   83:71 (16:21, 36:33, 64:49)

Do utkání Jiskra nastoupila s vědomím, že v případě vítězství bude již téměř nemožné sestoupit. Proto však domácí Sokol nasadil 3 pendlující hráče z "A" týmu. Úvodní minuty se nám vydařili a ihned jsme šli do vedení 9:0. Pak se hra začala vyrovnávat. Od druhé čtvrtiny se nám přestalo dařit v obraně a to především u pivotů (celková bilance pivotů 43:13!). Ve druhém poločasu se Sokol ještě navíc rozstřílel z dlouhé vzdálenosti(5 trojek), přidal několik rychlých protiútoků a bylo z toho jeho vedení o 20 bodů. Tento stav trval ještě v 37. minutě (79:56). Poté následoval pres po celém hřišti a díky obrovskému úsilí našich hráčů se podařilo snížit na konečný rozdíl 12ti bodů (poslední koš-Kubát 2 vteřiny před koncem). Vzájemná bilance obou družstev je 2:2, skóre + 1bod pro Jiskru. Opět se bohužel ukázal užší útočný potenciál Jiskry a obtížná obrana "průměrných" pivotů.

Statistika: Vondrovic 25(2), Tauer 24(2), Drozda 9, Kubát 4, Sazama 3, Johánek 2, Štípek 2, Krůta 2, Šmelko TH: 31/17 Fauly- 28:15