Jiskra Domažlice vs. BK Teplice   76:62 (17:17, 27:35, 50:51)

Až výrazně zlepšený výkon ve 2. části utkání dovedl Jiskru k dalšímu vítězství v nadstavbové části A skupiny 2.ligy mužů a zabezpečil našemu týmu již minimálně 3.místo v této soutěži. Domažlice/ Naději na celkové prvenství ve II. lize si udrželi basketbalisté domažlické Jiskry, když v sobotní podvečer zdolali na domácí palubovce Teplice. Domažlice – Teplice 77:62 (17:17, 27:35, 50:51) Domácím basketbalistům, kterým se do sestavy vrátil uzdravený Michal Podestát, se úvod utkání příliš nevyvedl, když v 5. minutě už prohrávali o devět bodů 6:15. Do první přestávky se jim však podařilo srovnat na 17:17. Ve druhé čtvrtině se svěřenci Karla Štípka dál střelecky trápili, a tak po poločase prohrávali 27:35. Do druhé poloviny střetnutí vstoupili Domažličané se snahou zpřesnit střelbu a zvrátit nepříznivý stav, což se jim nakonec podařilo. Po třiceti minutách hry prohrávali už pouze o bod, aby závěrečnou čtvrtinu vyhráli o 15 bodů a celé utkání pak rozdílem čtrnácti. „První poločas se nám příliš nevyvedl. Nedařilo se nám střelecky, dát 27 bodů za poločas je hodně málo. Ve druhé půli nám to tam začalo padat a utkání jsme tak dovedli do vítězného konce, “ zhodnotila zápas stručně dlouholetá opora domažlických basketbalistů Josef Prettl. Jeho slova potvrdil i trenér domažlického týmu Karel Štípek: „Úvodních dvacet minut jsme se střelecky trápili. Do druhé půle jsem navíc několikrát změnil způsob obrany, což se vyplatilo. Kluci uhlídali teplického střelce Jana Maška, navíc jsme začali dávat koše. Je to pro nás důležité vítězství, protože stále máme šanci konečné prvenství v soutěži.“ Karel Fait

Jiskra Domažlice: Pavel Bauer 19/1, Jan Blacký 15/2, Josef Prettl 12, Jakub Jiřinec 6, Michal Vaněk 6, Václav Kozina 5/1, Ondřej Huml 5, Michal Podestát 4, Ondřej Kupilík 2 a Pavel Hendrich 2. Trenér: Karel Štípek.