Jiskra Domažlice vs. Thermia Karlovy Vary   98:108 (17:28, 44:58, 77:81)

Velmi špatný 1.poločas a famózní střelecký výkon soupeře (12 trojek, z toho 10 v 1.půli!) zapříčinil porážku Jiskry v posledním domácím utkání ve 2.lize mužů v této sezóně. Jen dvakrát byli domácí ve vedení, poprvé ve 4.minutě utkání 6:4. Pak soupeř rozehrál trojkový koncert, v němž hrál prim vynikající americký hráč Toth Michael J., který sám zaznamenal 6 úspěšných trojkových pokusů. Výsledkem bylo nebývale vysoké skóre v poločase 44:58. Ve 3. čtvrtině zaveleli hráči Jiskry k velkému náporu, jehož výsledkem bylo druhé a poslední vedení v utkání ve 29.minutě 72:71. Soupeř se ale nenechal zlomit, když na začátku poslední čtvrtiny vzal do svých rukou osud utkání zmiňovaný Američan a šňůrou 7 bodů vzal Jiskře vítr z plachet a snad i poslední morální síly vývoj zápasu obrátit na svoji stranu. Velmi útočné a pohledné utkání se muselo divákům hodně líbit, takže jedinou vadou na kráse byla porážka domácích. Kladem je taktéž férový způsob boje obou družstev, stejně jako jejich vystupování. Po velmi vyhroceném průběhu utkání v únoru v Karlových Varech je toto potřeba hodnonit velmi pozitivně.