Jiskra Domažlice vs. Lions Jindřichův Hradec   70:59 (20:12, 41:27, 55:40)

Velmi náročné utkání Jiskry s dosud neporaženým družstvem Jindřichova Hradce probíhalo podle not domácího týmu. Již od prvních minut si náš tým vypracoval vedení, které do poločasu narostlo až na 14 bodů. Druhá půle se vyznačovala velkou snahou hostů o srovnání skóre (neustálý zónový pres od poloviny hřiště), ale naši junioři si udržovali dostatečný bodový odstup až do závěrečných vteřin. Opírali jsme se především o aktivní obranu se snahou zamezit soupeři v jednoduchých koších. Do zápasu nastoupili všichni hráči z desetičlenné sestavy, i když někteří nastupovali po nemoci (Vondrovic, Krůta, Ibehej). O to je vítězství s takto silným týmem cennější.

Sestava/body: Tauer 17(1), Johánek 12(2), Drozda 12(1), Krůta 11(1), Vondrovic 11(1), Šmelko 4, Šroubek 3(1), Ibehej, Liszok, Kubát TH: 23/15 Fauly: 15:25