Jiskra Domažlice vs. Sokol Pražský "B"   71:54 (13:22, 34:39, 54:46)

Do nedělního utkání vstoupili lépe hosté ze Sokola Pražského "B".Od začátku si udržovali několikabodové vedení, především díky přesné střelbě a dobrému útočnému doskoku. Naši hráči působili mdlým dojmem a při zakončování byl koš Sokola doslova zakletý. V osobní obraně to také poněkud skřípalo. Obraz hry se rapidně změnil až v polovině druhé čtvrtiny (20:35), kdy postavila Jiskra zónovou obranu. Domácí hráči byli od té chvíle jako vyměnění, zrychlili, hráli agresivněji, dobře doskakovali a zakončení se také zpřesnilo. Druhý poločas už svého soupeře doslova válcovali a po čtvrtinách 20:7 a 17:8 dovedli utkání do vítězného konce.

Sestava/body: Vondrovic 24(2), Krůta 13, Tauer 10(1), Drozda 9, Šmelko 6, Liszok 5, Johánek 4, Kubát, Ibehej TH:16/6 Fauly: 20:20